Rahatlatıcı Uyku Sesleri

Relaxing Sleep Sounds

Rahatlatıcı Uyku Sesleri sizin ve bebeğiniz için geliştirildi. Beyaz gürültüler sayesinde çocuğunuzu kolayca uyutabilir ve zamandan kazanmış olursunuz. Hayvan isimlerini ve seslerini uygulamadaki Hayvan Sesleri bölümünden çocuğunuza öğretebilir, Doğa Sesleri bölümündeki seslerle rahatlayabilir ve meditasyon yapabilirsin. Uygulama internet bağlantısı gerektirmeden çevrimdışı olarak çalışmaktadır. Zamanlayıcı sayesinde istediğiniz zaman seslerin çalmasını otomatik olarak durdurabilirsiniz. Uygulamada 24 beyaz gürültü, 18 hayvan sesi ve 27 doğa sesi bulunmaktadır.

Zamanlayıcı
Zamanlayıcı sayesinde çalan sesi istediğiniz zaman otomatik olarak durdurabilirsiniz.

Arkaplanda ses çalma
Relaxing Sleep Sounds arkaplanda ses çalmayı destekler. Bu sayede uygulama arkaplanda çalıştığı sırada telefonunuzla istediğiniz işlemi kesintisiz olarak yapmaya devam edebilirsiniz.

Çevrimdışı desteği
Relaxing Sleep Sounds internet gerektirmeden çalışır, kota dostudur. Bu sayede internetiniz olmadığı zamanlarda da uygulamayı kullanabilirsiniz.

Kullanıcı dostu tasarım
Relaxing Sleep Sounds basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu sayede uygulamayı zorlanmadan herkes kullanabilir.

Rahatlatıcı Uyku Sesleri uygulamasını şimdi indir!