Rahatlatıcı Uyku Sesleri PRO

Rahatlatıcı Uyku Sesleri PRO sizin ve bebeğiniz için geliştirildi. Beyaz gürültüler sayesinde çocuğunuzu kolayca uyutabilir ve zamandan kazanmış olursunuz. Hayvan isimlerini ve seslerini uygulamadaki Hayvan Sesleri bölümünden çocuğunuza öğretebilir, Doğa Sesleri bölümündeki seslerle rahatlayabilir ve meditasyon yapabilirsin. Uygulama internet bağlantısı gerektirmeden çevrimdışı olarak çalışmaktadır. Zamanlayıcı sayesinde istediğiniz zaman seslerin çalmasını otomatik olarak durdurabilirsiniz. Uygulamada 24 beyaz gürültü, 18 hayvan sesi ve 27 doğa sesi bulunmaktadır.

Zamanlayıcı
Zamanlayıcı sayesinde çalan sesi istediğiniz zaman otomatik olarak durdurabilirsiniz.

Arkaplanda ses çalma
Relaxing Sleep Sounds PRO arkaplanda ses çalmayı destekler. Bu sayede uygulama arkaplanda çalıştığı sırada telefonunuzla istediğiniz işlemi kesintisiz olarak yapmaya devam edebilirsiniz.

Çevrimdışı desteği
Relaxing Sleep Sounds PRO internet gerektirmeden çalışır, kota dostudur. Bu sayede internetiniz olmadığı zamanlarda da uygulamayı kullanabilirsiniz.

Reklamsız kullanıcı dostu tasarım
Relaxing Sleep Sounds PRO basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu sayede uygulamayı zorlanmadan herkes kullanabilir.

Rahatlatıcı Uyku Sesleri PRO uygulamasını şimdi indir!