September 9, 2018

AYT ( YKS 2.Oturum ) Konu Takibi ve Sayaç

Öncelikle hoş ve basit bir arayüze sahip olan uygulamamız sizi yormadan, temel işlevler sunmaya çalışmaktadır. Uygulama boyutu sadece 2 mb olup, internet olmadan çevrimdışı olarak kullanılabilmektedir. Hem kota hem de hafıza dostudur.

Konu Takibi,
Uygulama sayesinde AYT’de çıkacak tüm konuları bölümünüze göre başlıklar halinde görebilir ve sınava çalışmanız gereken konulara çalışıp, çıkmayacak konularla zaman kaybetmezsiniz. Uygulamamız olası sistem değişikliklerine karşı teyakkuzda olup, sürekli güncel tutulmaktadır. Çalıştığınız konuları, soldaki kutucuklara tıklayarak kaydedebilirsiniz.

Soru Takibi,
Soru takibi sayesinde kaç soru çözdüğünüzü kaydedebilir, çözdüğünüz soru sayılarını konu ve ders bazında görebilirsiniz.

AYT Sayacı,
Ana ekranda bulunan “Kalan Süre” görseline tıklayarak, sınav tarihini ve sınava ne kadar süre kaldığını gün, saat, dakika ve saniye cinsinden görebilirsiniz.

Görüş Bildir,
Uygulamamız yeni bir uygulama olup sizin de önerileriniz ışığında gelişime açıktır. Ana ekranda bulunan “Görüş Bildir” görseline tıklayarak bize Play Store’da puan verebilir, e-posta yollayabilirsiniz. Lütfen görüş ve önerilerinizi bildirerek uygulamamızı geliştirmemize yardımcı olun.

AYT ( YKS 2.Oturum ) Konu Takibi ve Sayaç Uygulaması’nı Şimdi İndir!